خانه

Qingdao AIP Intelligent Instrument Co., Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

چین Qingdao AIP Intelligent Instrument Co., Ltd نمایه شرکت 0

چینگدائو AIP شرکت هوشمند ابزار ، آموزشی ویبولیتین ، ارائه دهنده پیشرو در دستگاه تست موتور.AIP به عنوان یک شرکت حرفه ای برای تولید دستگاه تست موتور در سال 2009 تاسیس شد و به یکی از تولید کنندگان برجسته این صنعت در چین تبدیل شده است.

محصولات ما را می توان برای کنترل کیفیت موتور در خط تولید و آزمایش موتور لوازم خانگی ، ابزار الکتریکی ، خودرو ، صنعتی و غیره استفاده کرد.

دفتر مرکزی ما در استان چینگدائو شاندونگ در چین واقع شده است ، ما شعب شعبی در سراسر جهان داریم تا اطمینان حاصل شود که به موقع می توان به همه مشتری خدمات داد.در همین حال ، نمایندگان داخل هواپیما می توانند به طور منظم آموزش ببینند تا بتوانند خدمات حرفه ای و کارآمد به مشتری ارائه دهند.
ما به دنبال نوآوری و سود متقابل هستیم و مایل به همکاری با شما برای دستیابی به سود متقابل و توسعه هماهنگ هستیم.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما
 • 2009 سه شركت با هم سن و سال شركت را تشكيل دادند كه زمينه جديدي از صنعت آزمون موتور را با ارزش هاي اصلي غلظت و برد-برد به وجود مي آورند.
 • AIP 2010 AIP سیستم جدید آزمایش موتور یکپارچه نسل جدید را برای بازار داخلی با حقوق کاملاً مستقل از مالکیت معنوی راه اندازی کرد و سیستم تست توسط تعداد زیادی از مشتریان مورد تأیید قرار گرفت.
 • 2011 AIP سیستم تست خلاء را راه اندازی کرد ، که در ابتدا در تست استاتور کمپرسور مورد استفاده قرار می گیرد و به تدریج به تست استاتور صنعت های مختلف ارتقا می یابد.
 • 2012 AIP فن آوری خود را در تست روتور از طریق همکاری با ES ژاپن بهینه کرد و سیستم تست هوشمند روتور ریخته گری آلومینیوم را راه اندازی کرد.
 • 2013 AIP سیستم تست بار موتور BLDC را برای هیتاچی تایلند توسعه داد و سیستم آزمایش اولین انتخاب برای مشتریان با ارزش در چین شد.
 • AIP 2014 سیستم تست دینامومتر میکرو موتور را راه اندازی کرد ، یک سیستم آزمایش جدید صنعت با رابط بسیار یکپارچه ، چند منظوره و عملکرد آسان.
 • AIP 2014 مساحت 4000 متر مربع را در بر می گیرد ، تعداد کارمندان از 50 نفر فراتر می رود. AIP با استفاده از نرم افزارهای مدیریتی مانند CRM ، PDM ، نرم افزار مالی UF و Ding Talk مدیریت خود را بهبود بخشید.
 • 2015 AIP سیستم تست استاتیک موتور EV را شروع کرد و به طور گسترده ای تبلیغ کرد.
 • 2015 AIP سیستم تست موتور سروو را که یک تعریف جدید از تست موتور سطح بالا است ، شروع کرد.
 • AIP 2016 یک سیستم تست موتور / استاتور نسل دوم را آغاز کرد ، یک سیستم تست هوشمند متمرکز بر IOT (اینترنت اشیاء) است و رقابت در بازار بین المللی را نشان می دهد.
 • AIP 2017 زمین جدید را به عنوان پایه تولید خریداری کرد و پایه و اساس توسعه آینده این شرکت را پایه گذاری کرد. AIP 10 خودروی شرکتی را برای دستیابی به برد برنده به کارمندان برجسته ارائه داد.
 • 2018 AIP با شرکت ژاپنی همکاری کرد و سیستم تست موتور خلاء را برای آزمایش آسیب دیدگی یک نقطه سیم سیم پیچ راه اندازی کرد که این مسئله مشکل غیرقابل حل در صنعت تولید موتور را برطرف می کند و عطف جدیدی را نشان می دهد.
 • AIP 2018 فناوری جدیدی را برای آزمایش ارتباط بین سیم در معرض و ورق های اصلی ایجاد کرد که یک مشکل جهانی در صنعت موتور را برطرف می کند.
 • AIP 2018 سیستم تست روتور آرماتور هوشمند ، با تمرکز روی IOT و پشتیبانی از تشخیص از راه دور و ارتقاء آن ، راه‌اندازی کرد.
 • 2018 تعداد کارمندان بیش از 100 است ، 70٪ از آنها دارای مدرک دانشگاهی هستند و در زمینه طراحی ماشین الکتریکی ، طراحی مکانیکی ، طراحی نرم افزار ، توسعه MCU ، مدیریت EMBA تخصص دارند و ساختمان سیستم مشارکت سهامداران همچنان پیش می رود.
Qingdao AIP Intelligent Instrument Co., Ltd
1
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : AIP

تعداد کارمندان : 100~200

سال تاسیس : 2009

صادرات کامپیوتر : 10% - 20%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Qingdao AIP Intelligent Instrument Co., Ltd گواهینامه ها چین Qingdao AIP Intelligent Instrument Co., Ltd گواهینامه ها چین Qingdao AIP Intelligent Instrument Co., Ltd گواهینامه ها چین Qingdao AIP Intelligent Instrument Co., Ltd گواهینامه ها